تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

افتتاح حساب پی پال وریفای شده خود را به نوین پرداخت بسپارید

پی پال به عنوان یکی از بزرگترین و بهترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت در دنیا شناخته می‌شود و افراد یا کسب و کارهای بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند تا خدمات پرداخت‌های بین المللی را با استفاده از آن؛ دریافت کنند. به تبع این سیستم پرداخت می‌تواند مزایا و معایب مختلفی را به همراه داشته باشد، اما مطمئنا مزایای بسیار زیادی برای افراد دارد که توانسته به چنین محبوبیتی در جهان دست یابد. منتها مانند بسیاری از سرویس‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت، کاربران ایرانی را در لیست سیاه خود قرار داده و اجازه دسترسی آن‌ها برای استفاده کردن از خدمات خود را نمی‌دهد. به همین دلیل بسیاری از کاربران ایرانی در زمان استفاده با مشکلات مختلفی مواجه می‌شوند و برای افتتاح حساب پی پال وریفای شده نمی‌توانند به صورت مستقیم چنین کاری را انجام دهند. اما چه راهکاری وجود دارد که کاربران ایرانی هم بتوانند از مزایای پی‌پال استفاده کنند؟

مطمئنا بهترین راهکار برای اینکه کاربران ایرانی هم بتوانند از این خدمات استفاده کنند بهره بردن از سایت‌های واسطه‌ای است که می‌توانند یک حساب کاربری وریفای شده را برای کاربران ایجاد کنند. کاربر عادی نمی‌تواند به سادگی حساب کاربری را در این وب‌سایت ایجاد کند و سپس نسبت به احراز هویت آن اقدام کند، به همین دلیل بسیاری از افراد روی به سمت استفاده کردن از سایت‌های واسط می‌آورند. در ادامه ما می‌خواهیم یکی از بهترین سایت‌هایی که خدمات پرداخت بین‌المللی را در اختیار افراد قرار می‌دهد را معرفی کنیم که توانسته خدمات خود را به بسیاری از کاربران ارائه کند و به عنوان بهترین انتخاب برای شما شناخته می‌شود، نوین پرداخت مجموعه‌ای است که ما قصد معرفی آن را داریم که شما می‌توانید از تمامی‌ خدمات این مجموعه استفاده کنید و یک حساب کاربری پی پال برای خود داشته باشید.

image 1650702704

چرا باید از پی پال استفاده کنیم؟

همان‌گونه که گفتیم پی‌پال به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و پرکاربرد‌ترین سرویس‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت در دنیا شناخته می‌شود و مزایای بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، و همین موضوع سبب شده تا محبوبیت بسیار زیادی در بین کسب و کارها و افراد عادی داشته باشد. در کنار آن مزایایی دیگری مانند سادگی کار با حساب پی پال، این محبوبیت را چندین برابر کرده است.

مزایای دیگری نیز در مورد پی پال وجود دارد که شاید اگر آن‌ها را بدانید تمایل شما به استفاده کردن از این حساب بیشتر شود. به طور مثال پی پال برای کسانی که قصد انتقال پول به دوستان و خانواده خود را دارند، کارمزدی دریافت نمی‌کند. این یکی از مزیت‌های بسیار خوب برای چنین سیستم‌های ارزی بین المللی است که باعث می‌شود طرفداران زیادی پیدا کند. اما در کنار این‌ها مطمئناً گستردگی استفاده از پی پال به قدری است که شما اگر به سایت‌های مختلفی سر زده باشید متوجه خواهید شد که بسیاری از آن‌ها از درگاه پرداخت پی پال برای شارژ حساب کاربری و یا خدمات نقد کردن درآمد ارزی استفاده می‌کنند.

به طور مثال می‌توان بهترین روش نقد کردن درامد ارزی را استفاده کردن از پی پال نام برد که کافی است فرد یک حساب پی پال داشته باشد تا با استفاده از آن بتواند درآمدی که از سایت‌های خارجی و یا به هر شیوه دیگری به دست می‌آورد را نقد کند. در حال حاضر فریلنسرها و افراد بسیار زیادی از چنین خدماتی استفاده می‌کنند و درآمدی که به صورت دلاری به دست می‌آورند را به ریال تبدیل می‌کنند.

image 1650702818

 نحوه افتتاح حساب پی پال وریفای شده

روند افتتاح حساب پی پال در سایت آن، بسیار ساده است و شما می‌توانید مانند سایت‌های دیگری که ممکن است به صورت روزانه در آن‌ها ثبت نام کنید، این روند را در سایت پی پال نیز دنبال کنید. اما موضوع کمی‌ برای کاربران ایرانی متفاوت‌تر است و آن‌ها بعد از اینکه ثبت نام خود را در این سایت تکمیل می‌کنند با مرحله بعد مواجه می‌شوند که باید حساب خود را وریفای کنند.

 احتمالاً با این سوال مواجه شده باشید که وریفای چیست و یک حساب وریفای شده چه مزیت‌هایی را برای شما دارد؟ یک حساب وریفای شده پی پال؛ این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید از تمامی‌ خدمات و ویژگی‌هایی که پی پال در اختیارتان قرار می‌دهد، استفاده کنید. قطعاً شما زمانی که تنها ثبت نام را در این سایت انجام می‌دهید، نمی‌توانید امکان واریز و یا برداشت را داشته باشید و حتما باید احراز هویت خود را تکمیل کنید تا بتوانید از تمامی‌ خدمات پی پال استفاده کنید.

 آیا افتتاح حساب پی پال وریفای شده در ایران امکان پذیر است؟

 بسیاری از کاربران با این سوال مواجه می‌شوند،‌ حال که پی پال کاربران ایرانی را محدود کرده، چگونه در ایران می‌توانیم یک حساب وریفای شده برای خود داشته باشیم؟ راهکار بسیار خوب و ساده‌ای برای این کار وجود دارد که کاربران ایرانی می‌توانند از آن استفاده کنند. ابتدا باید بدانید که هر کاربری در سراسر جهان می‌تواند به سادگی یک اکانت پی پال برای خود ایجاد کند و مراحل احراز هویت را انجام دهد، اما کاربران ایرانی نمی‌توانند با اطلاعات ایرانی خود یک حساب ایجاد کنند و به همین دلیل نیاز به سایت‌های واسطی برای این کار دارند.

ما توصیه می‌کنیم که اگر نیاز به افتتاح حساب پی پال دارید از خدمات مجموعه نوین پرداخت استفاده کنید که در این زمینه فعالیت می‌کند. این مجموعه خدمات مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، به طور مثال شما می‌توانید برای افتتاح حساب پی پال، شارژ حساب پی پال، نقد کردن درآمد ارزی با استفاده از پی پال از این مجموعه استفاده کنید و تمامی‌ این خدمات را دریافت کنید. هرچند که شما برای استفاده از پرفکت مانی، وب مانی و یا ارزهای دیجیتال هم می‌توانید از این مجموعه کمک بگیرید. با استفاده از چنین راه حلی می‌توانید تمامی‌ خدمات پرداخت بین المللی را با حساب پی پال خود انجام دهید.

راهنمای استفاده از حساب پی پال

 ممکن است در هنگام استفاده کردن از حساب کاربری پی پال خود با چالش‌هایی مواجه شوید یا تاکنون تجربه استفاده از آن را نداشته باشید، برای این کار می‌توانید از مجله خبری نوین پرداخت استفاده کنید که در آن به موضوعات مختلفی پرداخته شده است. در این مجله شما می‌توانید روش‌های مختلف کسب درآمد ارزی، روش‌های نقد کردن درآمد ارزی، استفاده کردن از سیستم‌های پرداخت، مانند پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و اطلاعات مفید و کاربردی را در مورد ارز‌های دیجیتال به دست آورید.

تحلیل و بررسی بازار ارزی نوین پرداخت به شما کمک می‌کند که اطلاعات خود را در این زمینه بالاتر ببرید. به طور مثال برای استفاده کردن از حساب پی پال خود می‌توانید با مراجعه به این وب سایت، نحوه کار کردن و استفاده از حساب پی پال خود را یاد بگیرید و در کنار آن اطلاعات بسیار خوب و جالبی را در مورد ارز‌های دیجیتال به دست آورید.

 ارزهای دیجیتال در حال حاضر به یکی از محبوب‌ترین بازارهای مالی تبدیل شده‌اند و افراد بسیار زیادی در ایران و دنیا تمایل دارند تا سرمایه گذاری‌هایی را در این بازار انجام دهند. اما این نکته را باید بدانید که فعالیت در این بازارها نیاز به دیدن آموزش و کسب اطلاعات کاملی در این زمینه است که مجله نوین پرداخت سعی کرده تا اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار کاربران خود قرار دهد و به آن‌ها کمک کند تا دانش خود در زمینه ارزهای دیجیتال را بالا ببرند. پس اگر به این موضوع علاقه‌مند هستید، توصیه می‌کنیم که حتما سری به مجله نوین پرداخت بزنید.

image 1650702748

امن ترین روش افتتاح حساب پی پال

اگر به دنبال افتتاح حساب پی پال وریفای شده هستید، ما در بالا سعی کردیم تا اطلاعات بسیار خوب و مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم که بتوانید با استفاده از آن تصمیم گیری بهتری را داشته باشید. ما دلایل مختلفی را بررسی کردیم که اصلاً چرا باید یک حساب پی پال برای خود داشته باشید و سپس به نحوه افتتاح حساب پی پال پرداختیم. در نهایت هم توصیه کردیم که اگر می‌خواهید نحوه استفاده کردن از حساب پی پال را فرا بگیرید؛ می‌توانید از مجله نوین پرداخت استفاده کنید. نوین پرداخت می‌تواند تمامی‌ خدمات پرداخت بین‌المللی را به شما ارائه کند و در کنار آن اگر نیاز به افتتاح حساب پی پال احراز هویت شده دارید، می‌توانید با استفاده از نوین پرداخت این کار را انجام دهید.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
Rate this post
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!