سئو سایت
امنیت وردپرس

برگرداندن Justify و Underline به ویرایشگر وردپرس
امتیاز 5 از 3 رای

برگرداندن Justify و Underline به ویرایشگر وردپرس

re-add underline justify

بعد از نسخه 4.7 وردپرس، تیم توسعه وردپرس تصمیم گرفتند که دکمه Justify یا همان تراز کردن متن و همچنین دکمه Underline را از ویرایشگر وردپرس حذف کنند. البته این اقدام کمی تعجب آور بود و دلیل آن مشخص نیست. به هر حال باز هم ممکن است در نسخه های بعدی وردپرس، دکمه Justify و Underline باز هم به ادیتور وردپرس اضافه شود. اما حالا که این گزینه وجود ندارد، پس باید خودمان دست به کار شویم تا از طریق افزونه‌ی Re-add text underline and justify این دو دکمه را به ادیتور وردپرس برگردانیم. در این آموزش برگرداندن Justify و Underline را هم از طریق افزونه و هم از طریق کلید های میانبر توضیح داده ایم.

Re-add text underline and justify

برگرداندن Justify و Underline با افزونه

مراحل کار به شدت ساده است. کافیست بعد از نصب افزونه و فعال سازی، به تنظیمات وردپرس و سپس به قسمت نوشتن مراجعه کنید. در آن جا یک گزینه با نام Editor style اضافه شده است که چهار مقدار دارد. گزینه اول یعنی Default – without underline & justify buttons که حالت پیشفرض است، این دو دکمه تراز کردن و آندرلاین را نمی آورد و در اصل هیچ تغییری نمی دهد. کار ما با سه گزینه دیگر است که شامل Re-add underline & justify buttons، Re-add underline & justify + rearrange و Re-add justify only است که هر کدام را انتخاب کنید، دکمه Justify ویرایشگر اضافه می شود. اگر Underline را هم نیاز دارید، از گزینه های دوم و سوم استفاده کنید.

Re-add text underline and justify

کلید میانبر Justify

برگرداندن Justify و Underline فقط با افزونه نیست! یک مورد دیگر که در اینجا لازم است بگویم این است که Justify یا تراز کردن متن دکمه میانبر نیز دارد. اگر نمی خواهید افزونه Re-add text underline and justify را نصب کنید، می توانید برای تراز کردن متن در وردپرس از کلید های میانبر Shift+Alt+J استفاده کنید.

این مطلب را بخوانید  بهینه سازی کارایی سایت با پاکسازی دیتابیس وردپرس

کلید میانبر Underline

برای Underline یا زیرخط دار کردن متن نیز دکمه میانبر وجود دارد. کافیست کلید های CTRL+U را بزنید تا متنی که انتخاب کرده اید، Underline داشته باشد.

این افزونه را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
آموزش گوگل وبمستر تولز (سرچ کنسول گوگل)

از طریق آموزش گوگل وبمستر تولز یاد می گیرید که چگونه ارتباطی میان گوگل و سایت خود ایجاد کنید تا گوگل تمام خطا های سایت شما را شناسایی کند و از طریق راه هایی که در این دوره آموزشی به شما گفته می شود، آن خطا ها را به طور کاملا عملی رفع کنید تا در نتیجه سایت شما از نظر گوگل بهینه شود و سئو سایت شما بهبود پیدا کند.

دانلود دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذاریدآرگان در 24 مارس 2018 - 17:12 پاسخ

خوب بود اتفاقی از گوگل اومدم اینجا ولی خوب بود برای دوستم فرستادم اونم دنبالشه اونم بیاد ببینه

ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود خداروشکر که راحت چیزی که میخواستم پیدا کردم

ممنون