سئو سایت
امنیت وردپرس

برگرداندن Justify و Underline به ویرایشگر وردپرس
امتیاز 5 از 3 رای

برگرداندن Justify و Underline به ویرایشگر وردپرس

re-add underline justify

بعد از نسخه 4.7 وردپرس، تیم توسعه وردپرس تصمیم گرفتند که دکمه Justify یا همان تراز کردن متن و همچنین دکمه Underline را از ویرایشگر وردپرس حذف کنند. البته این اقدام کمی تعجب آور بود و دلیل آن مشخص نیست. به هر حال باز هم ممکن است در نسخه های بعدی وردپرس، دکمه Justify و Underline باز هم به ادیتور وردپرس اضافه شود. اما حالا که این گزینه وجود ندارد، پس باید خودمان دست به کار شویم تا از طریق افزونه‌ی Re-add text underline and justify این دو دکمه را به ادیتور وردپرس برگردانیم. در این آموزش برگرداندن Justify و Underline را هم از طریق افزونه و هم از طریق کلید های میانبر توضیح داده ایم.

Re-add text underline and justify

برگرداندن Justify و Underline با افزونه

مراحل کار به شدت ساده است. کافیست بعد از نصب افزونه و فعال سازی، به تنظیمات وردپرس و سپس به قسمت نوشتن مراجعه کنید. در آن جا یک گزینه با نام Editor style اضافه شده است که چهار مقدار دارد. گزینه اول یعنی Default – without underline & justify buttons که حالت پیشفرض است، این دو دکمه تراز کردن و آندرلاین را نمی آورد و در اصل هیچ تغییری نمی دهد. کار ما با سه گزینه دیگر است که شامل Re-add underline & justify buttons، Re-add underline & justify + rearrange و Re-add justify only است که هر کدام را انتخاب کنید، دکمه Justify ویرایشگر اضافه می شود. اگر Underline را هم نیاز دارید، از گزینه های دوم و سوم استفاده کنید.

Re-add text underline and justify

کلید میانبر Justify

برگرداندن Justify و Underline فقط با افزونه نیست! یک مورد دیگر که در اینجا لازم است بگویم این است که Justify یا تراز کردن متن دکمه میانبر نیز دارد. اگر نمی خواهید افزونه Re-add text underline and justify را نصب کنید، می توانید برای تراز کردن متن در وردپرس از کلید های میانبر Shift+Alt+J استفاده کنید.

این مطلب را بخوانید  ایجاد جستجوی ایجکسی در وردپرس

کلید میانبر Underline

برای Underline یا زیرخط دار کردن متن نیز دکمه میانبر وجود دارد. کافیست کلید های CTRL+U را بزنید تا متنی که انتخاب کرده اید، Underline داشته باشد.

این افزونه را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
برگرداندن Justify و Underline به ویرایشگر وردپرس
امتیاز 5 از 3 رای

آموزش فرم سازی حرفه ای در وردپرس

در دوره آموزش فرم سازی حرفه ای در وردپرس، شما توانایی این را به دست می آورید که فرم هایی را در سطح پیشرفته بسازید. فرم هایی که امکان ارسال پیامک، اتصال به درگاه های بانکی، ارائه رسید، ارسال پست مهمان و … دارند و در انتهای دوره، تبدیل به استاد فرم سازی حرفه ای در وردپرس خواهید شد!

دريافت دوره

How to re-add Justify and Underline to WordPress Editor
امتیاز 5 از 3 رای

How to re-add Justify and Underline to WordPress Editor

re-add underline justify

After WordPress version 4.7, WordPress team decided to remove Justify and Underline buttons from WordPress editor. It was a strange move but we will tell you how to re-add these buttons to your editor.

In order to re-add Justify and Underline buttons, you use Re-add text underline and justify plugin. In this article we’ll show you how to do it.

Re-add text underline and justify

Re-add justify and underline buttons in WordPress editor

It so easy to work with this plugin. After you activated Re-add text underline and justify plugin, you must go to settings and then writing options. In this section you’ll see Editor style option. This select box has 4 options. The first one is default which doesn’t change anything. We three other options. You can select one these options to re-add your justify and underline buttons.

Re-add text underline and justify

Shortcut for Justify

If you don’t want install a plugin for this, you can use shortcuts to justify your text. In order to do this, you must select your text and then use Shift+Alt+J. So your text will be justified.

Shortcut for Underline

If you need underline in your text and you don’t still want install a plugin for this, you can use shortcut for this too. In order to do this, you need to select your text and then use CTRL+U to underline your text.

You can download Re-add text underline and justify plugin from this link:

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

معرفی و آموزش افزونه های ضروری وردپرس (رایگان)

دوره‌ی آموزش افزونه های ضروری وردپرس، یک سکوی پرتاب برای شما در وردپرس است. در این دوره آموزشی 8 ساعته، بیش از 100 پلاگین مهم و ضروری وردپرس را یاد می‌گیرید و قادر خواهید بود انواع امکانات را در سایت خود پیاده کنید!

 

 

دريافت دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذاریدآرگان در 24 مارس 2018 - 17:12 پاسخ

خوب بود اتفاقی از گوگل اومدم اینجا ولی خوب بود برای دوستم فرستادم اونم دنبالشه اونم بیاد ببینه

ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود خداروشکر که راحت چیزی که میخواستم پیدا کردم

ممنون