تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

بازار فروش آنلاین راهی مطمئن برای گسترش کسب‌وکار شما!

اینترنت، همان چیزی که این روزها به زندگی ما سرعت بخشیده، کسب‌وکارها را رونق داده و تصور زندگی بدون آن تقریباً غیرممکن است! آیا وقت آن نرسیده، حالا که همه کارها تنها با چند ضربه کوچک بر روی صفحه گوشی انجام می‌شود و این دنیای بی‌انتها، فارغ از اینکه در کدام نقطه از جغرافیا ایستاده‌اید شما را به جهان پیوند می‌دهد، برای گسترش کسب‌وکارتان در دنیای تجارت الکترونیک تصمیمی قطعی بگیرید؟ اگر بخواهیم در این دنیای وسیع با مخاطبان نامحدود ارتباط برقرار کنیم قطعاً نیازمند طراحی سایت هستیم پس تا اینجا هدف از طراحی سایت و علت نیاز به آن کاملاً مشخص است، شروع فعالیت در بازار آنلاین بدون طراحی یک وب‌سایت شرکتی یا فروشگاهی غیرممکن است. شما بدون داشتن وب‌سایت هیچ اعتباری برای فعالیت نخواهید داشت.

01 1

حالا در قرن 21 زندگی می‌کنیم و موفقیت در یک کسب‌وکار نوپا به اندازه قبل ساده نیست. دیگر نمی‌توان گفت که داشتن یک مکان فیزیکی در نقطه‌ای پررفت‌وآمد ضمانتی برای فروش یا معرفی خدمات شما به حساب می‌آید. حالا که اکثر مردم ترجیح می‌‌دهند خریدشان را به صورت اینترنتی پیگیری کنند، اگر می‌خواهید در این بازار اشباع شده به موفقیتی دست یابید، باید ارتباط خود را با مشتریان آنلاین بهبود ببخشید. توصیه ما طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس است! چطور؟ در ادامه به شما خواهیم گفت.

02

طراحی سایت لازمه حضور در بازار تجارت الکترونیک

آیا با دیدن بازار پرسود اینترنتی تصمیمتان را برای شروع فعالیت در این فضا گرفته‌اید؟ اگر پاسختان مثبت است به شما بابت این انتخاب هوشمندانه تبریک می‌گوییم، با این انتخاب کسب‌وکارتان را گسترش می‌دهید و سودتان از فروش محصول یا ارائه خدمات چندین برابر خواهد شد؛ اما باید این نکته را هم مدنظر قرار دهید که بدون داشتن یک وب‌سایت و کمک و مشاوره از کسانی که به پستی‌وبلندی‌های مسیر آشنا هستند هیچ اقدام مؤثر و نتیجه بخشی در این مسیر برای کسب‌وکار شما اتفاق نمی‌افتد!

اگر خدماتی ارائه می‌دهید یا چیزی می‌فروشید تنها راه رسیدن به مشتریان بازار آنلاین داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای است. شاید تا چند سال پیش که داستان پیوستن به بازار تجارت الکترونیک آن‌قدرها داغ نبود می‌توانستید با یک وب‌سایت ساده فروشگاهی به سود خوبی در این بازار دست پیدا کنید؛ اما حالا چه؟ حالا که همه برای جلب نظر مشتریان آنلاین و دریافت سود بیشتر در تلاش هستند باید به فکر طراحی یک سایت حرفه‌ای باشید، در کنار ساخت سایت، کمک گرفتن از مشاوران فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ هم شانس بیشتری به شما می‌دهند تا به عنوان یک برند معتبر با کاربران هدفتان ارتباط برقرار کنید.

03 1

طراحی وب‌سایت رایگان با وردپرس

احتمالاً اگر به دنبال ساخت و طراحی سایت رایگان بوده باشید با مقاله‌هایی درباره طراحی وب‌سایت رایگان با وردپرس روبرو شده‌اید، آیا این آگهی‌ها اعتبار دارند؟ آیا طراحی سایت کاملاً رایگان با پلتفرم وردپرس امکان‌پذیر است؟ آگهی‌های رایگان همیشه ترغیب‌کننده هستند اما چه زمانی باید از این امکانات رایگان بهره برد؟ آیا استفاده از امکانات رایگان ورپرس توسط یک فرد مبتدی و تازه کار برای ساخت سایت می‌تواند نام برند شما را در کنار رقبای بزرگتان قرار دهد؟

این‌ها سؤالاتی هستند که باید پیش از دست به کار شدن برای ساخت یک سایت رایگان از خودتان بپرسید! اگر مدیریت یک کسب‌وکار را بر عهده دارید و حالا تصمیم گرفته‌اید برای گسترش کسب‌وکارتان یک فروشگاه اینترنتی افتتاح کنید، باید بدانید که در بعضی شرایط خاص شاید طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس راهکار خوبی برای شروع باشد؛ اما طبیعتاً اگر قرار است خودتان این کار را انجام دهید نباید از نتیجه توقع زیادی داشته باشید! این بازاری بی‌انتها و رقابتی تنگاتنگ بر سر مشتریان نامحدود است، با طراحی یک سایت ضعیف شما در کجای این رقابت می‌ایستید؟

در جریان اکثر خریدهای آنلاین و همچنین دریافت خدمات اینترنتی این کیفیت طراحی وب‌سایت شماست که بر تصمیم مخاطبان برای قطعی کردن خرید و یا دریافت خدمات از مجموعه شما اثر می‌گذارد. شما می‌توانید با معرفی برند خود و مطرح کردن عنوان کسب‌وکارتان در بازار تجارت الکترونیک بدون پرداخت هزینه زیادی به هزاران مشتری دسترسی پیدا ‌کنید؛ فروش میلیونی در طول روز رؤیا نیست به شرطی که فعالیت خود را قالب یک وب‌سایت حرفه‌ای مدیریت کنید.

04 1

وب‌سایت حرفه‌ای راز موفقیت در بازار آنلاین

اصلاً هدف از داشتن یک وب‌سایت چیست؟ شما یا قرار است یک وب‌سایت شخصی داشته باشید، یا می‌خواهید خدمات و محصولات خود را از طریق وب‌سایتتان به مشتریان ارائه کنید. روی صحبت ما در این مقاله با دسته دوم یعنی کسانی است که قصد فروش محصول یا ارائه خدمات دارند!

فروش بیشتر در بازار آنلاین نیازمند جلب اعتماد مشتریان است، اگر می‌خواهید نام برندتان در ذهن مخاطبان بماند و اعتماد مشتریان را جلب کنید باید پیش از هر چیز به آن‌ها ثابت کنید که شما قبل از مخاطبان به برند خود اهمیت می‌دهید. سرمایه‌گذاری در یک وب‌سایت حرفه‌ای همان راهی است که به مخاطبان نشان می‌دهد شما پیش از آن‌ها به برندتان توجه دارید. این توجه شما در نهایت منجر به شکل‌گیری اعتمادی از سوی کاربران نسبت به برند شما خواهد شد.

شاید بپرسید منظور از حرفه‌ای بودن سایت چیست؟ ما عادت داریم به اینترنت به عنوان یک رسانه تصویری نگاه کنیم به همین دلیل برای حرفه‌ای بودن باید ظاهر خوبی ایجاد کنید. طراحی گرافیک وب برای جذب مخاطب بسیار ضروری است. طراحی گرافیک برای ایجاد جلوه‌های بصری است و رنگ‌ها، فونت‌ها تا طرح کلی صفحات را شامل می‌شود. طراحی گرافیک وب‌سایت باید به نحوی باشد که بازدیدکننده با آن ارتباط برقرار کند. گذشته از این یک وب‌سایت حرفه‌ای باید تجربه کاربری خوبی به بازدیدکنندگان ارائه دهد. این بخش در طراحی وب‌سایت شامل طراحی آن قسمت‌هایی است صفحات وب‌سایت شماست که تعامل مخاطب با شما و کسب‌وکارتان را افزایش می‌دهد. یک متخصص طراحی وب نیازهای کاربر را از شناسایی کرده و در هر مرحله از طراحی سایت شما به دنبال راه‌هایی برای پاسخ به این نیازهاست.

اگر میبینید که رقبای شما با اعتباری که در طی سال‌های گذشته کسب کرده‌اند، از موقعیت خوبی در موتورهای جستجو برخوردارند و نام آن‌ها در صفحه اول گوگل قرار دارد، به این دلیل است که مدتی را برای ایجاد اعتماد اولیه در ذهن مخاطبان، ثبت برند، داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای و دریافت رتبه بالا از سمت موتورهای جستجو وقت گذاشته و هزینه کرده‌اند. شما هم می‌توانید با کمک یک تیم متخصص در زمینه طراحی سایت و تولید محتوا در بازه زمانی کمتر از 6 ماه به جایگاه خوبی در رتبه‌بندی موتورهای جستجو دست یابید. راحت بین تمامی این خدمات را در غالب یک آژانس بازاریابی دیجیتال به شما ارائه می‌دهد.

05 1

راحت بین تیمی معتبر برای ساخت سایت فروشگاهی شما

شاید پلتفرم‌های رایگان بتوانند به شما برای داشتن یک سایت معمولی و یا یک وبلاگ شخصی کمک کنند اما حقیقت این است که در طول تمام این سال‌ها که از فعالیت وب‌سایت‌ها در حوزه‌های مختلف می‌گذرد، حتی با رشد چشمگیر پلتفرم‌ها و ابزارها رایگان سایت ساز هنوز نمی‌توان ادعا کرد که این ابزارها می‌توانند جایگزینی برای برنامه نویسان و متخصصان باتجربه این حوزه باشند. اگر به دانش برنامه‌نویسی مسلط باشید که هیچ، اما در غیر این صورت احتمال ایجاد یک سایت حرفه‌ای و قابل قبول به کمک ابزارهای رایگان به دست شما تقریباً صفر است. شاید بتوان با ویدیوهای آموزشی و پلتفرمی چون وردپرس یک سایت شخصی دست و پا کرد؛ اما قطعاً برای بهبود شرایط سایت، سئو، تولید محتوا و ارتقا جایگاه آن در موتورهای جستجو به کمک و همراهی یک آژانس بازاریابی دیجیتال نیازمند خواهید بود.

اگر می‌خواهید در کنار برندهای مطرح و بزرگ بایستید باید بپذیرید که مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای بزرگ و نامدار برای طراحی سایت، مشاوره و پشتیبانی به جای دست انداختن به خدمات رایگان همواره از دانش متخصصانی کمک می‌گیرند که سال‌ها وقتشان را صرف جمع‌آوری اطلاعات در این حوزه و به دست آوردن مهارت برای ساخت، ارتقا و بهینه‌سازی یک سایت کرده‌اند. با این وجود شما نیز به عنوان یک نیروی تازه کار و ناآشنا به بازار تجارت الکترونیک برای راه‌اندازی سایت خود و برداشتن قدم‌های صحیح و محکم در این مسیر نیازمند همراهی و پشتیبانی یک آژانس بازاریابی دیجیتال هستید. حالا زمان مناسبی برای فکر کردن به هزینه‌ها نیست، هرچه در این مرحله حساسیت بیشتری برای سایتتان به خرج دهید در ادامه شاهد ورودی بیشتری از سوی موتورهای جستجو خواهید بود.

تیم متخصص راحت بین به عنوان یکی از بزرگ‌ترین آژانس‌های بازاریابی در کشور با ارائه انواع خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن، ثبت برند و طراحی لوگو، خدمات دیجیتال مارکتینگ و ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی و کسب رضایت حداکثری از جانب مشتریان در چند سال گذشته کارنامه درخشانی برای مجموعه‌ی خود رقم زده است.

شروع کردن با یک تیم حرفه‌ای ضامن موفقیت شما در این مسیر است. حالا که امکان ثبت سفارش طراحی سایت در راحت بین فراهم است از فرصت استفاده کنید و تا می‌توانید اولین قدم‌ها در بازار آنلاین را محکم بردارید. تیم تخصصی راحت بین مالک یکی از بزرگ‌ترین مراکز دیتا سنتر در ایران و یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هاستینگ است که می‌تواند برای ساخت سایت حرفه‌ ای فروش و راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی موفق به شما کمک کند.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (1 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!