تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

ساخت لودینگ برای وردپرس با افزونه Loading Page with Loading Screen + آموزش ویدئویی

Loading Page with Loading Screen

حتما در سایت های مختلفی دیده اید که هنگام لود شدن یا همان بارگذاری سایت، گاهی اوقات یک آیکون لودینگ نمایش داده می شود و وقتی سایت لود شد، این آیکون کنار می رود. در سایت های وردپرسی هم می توان چنین لودینگی را اضافه کرد. یکی از افزونه های لودینگ برای وردپرس، افزونه Loading Page with Loading Screen است. کافیست افزونه را نصب کنید و تنظیمات لازم آن را انجام دهید و این لودینگ جذاب را داشته باشید.

البته از نظر سئو گفته می شود که لودینگ داشتن برای سایت زیاد کار درستی نیست. پس اگر کانال سئو برای شما یکی کانال مهم است، بهتر است این کار را انجام ندهید. اما اگر سئو برای شما زیاد مهم نیست، مشکلی ندارد و می توانید استفاده کنید.

افزونه Loading Page with Loading Screen تا کنون بیش از 10 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. این افزونه را از پایین همین مطلب رایگان دانلود کنید. با آموزش ویدئویی این افزونه همراه فصل وردپرس باشید.

Loading Page with Loading Screen banner

آموزش ساخت لودینگ برای سایت وردپرسی با افزونه Loading Page with Loading Screen

دانلودویدئو

پس از نصب و فعال سازی افزونه Loading Page with Loading Screen، گزینه Loading Page به زیر منو تنظیمات اضافه می شود.

Loading Page with Loading Screen menu

با کلیک روی آن به صفحه تنظیمات افزونه لودینگ وردپرس وارد می شوید. در این صفحه تنظیمات مختلفی مانند استایل، نحوه نمایش و … وجود دارد که برخی از آن ها را با هم بررسی می کنیم.

Loading Page with Loading Screen settings

از طریق گزینه Enable Loading Screen می توانید لودینگ را فعال یا غیرفعال کنید.

از طریق گزینه Display the loading screen مشخص می کنید که آیا لودینگ در همیشه نمایش داده شود، یا هر بار بازدید یا هر صفحه.

از گزینه Display loading screen in مشخص می کنید که لودینگ در چه صفحاتی نمایش داده شود. شما می توانید بودینگ را فقط برای صفحه اصلی، یا تمام صفحات یا صفحاتی که از طریق ID آن ها مشخص می کنید نمایش داده شود.

از بخش Select the loading screen می توانید نوع لودینگ را انتخاب کنید اما این امکان در نسخه پولی افزونه قرار دارد و برای داشتن تمپلیت های متنوع لودینگ، باید نسخه پولی افزونه را تهیه کنید.

در ادامه تنظیمات مربوط به استایل و ظاهر لودینگ مانند رنگ بک گراند، تصویر بک گراند، رنگ لودینگ و … را داریم که بر اساس سلیقه خود می توانید تنظیم کنید.

پس اگر برای سایت وردپرسی خود یک لودینگ می خواهید، می توانید از این افزونه Loading Page with Loading Screen استفاده کنید. لودینگ های متنوع تر آن نیز در نسخه پولی افزونه قرار دارد.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

افزونه Loading Page with Loading Screen را می توانید به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
4.2/5 - (5 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

مهدی در 24 ژوئن 2021 - 12:55 پاسخ

ناقص بود????

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!