تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

محل ذخیره فایل های دانلود شده در آیفون

محل ذخیره فایلهای دانلود شده در گوشی آیفون

برخی از صاحبان آیفون شاید ندانند چگونه می‌توان محل ذخیره فایل‌های دانلود شده در آیفون را یافت. بی شک شما هم به این مشکل دچار هستید که این مسئله را سرچ کرده اید و حالا می خواهید بدانید فایل‌هایی را از مرورگر سافاری یا برخی دیگر دانلود کردید کجا دقیقا ذخیره می‌شوند؟  در این مطلب قصد داریم محل ذخیره فایل های دانلود شده در گوشی ایفون را برای شما شرح دهیم.

محل ذخیره فایلهای دانلود شده در گوشی آیفون

محل ذخیره فایل های دانلود شده در گوشی آیفون کجاست؟

اگر تغییری در تنظیمات دستگاه خود به وجود نیاورده باشید، مثل همیشه فایل‌ها در پوشه دانلودها ذخیره خواهد شد. برای رسیدن به این بخش کافی است که برنامه Files را باز کنید (اگر به شکل ساده پیدا نکردید، با رفتن به نوار جستجو با سرچ کردن Files آن را پیدا خواهید کرد)، در مرحله بعد با لمس گزینه Browse به باز کردن پوشه Downloads بپردازید. در این بخش فایل‌های دانلود شده به سادگی قابل مشاهده است.

سایت آیدی تاپ idtop.ir یکی از سایت های مطرح در زمینه تکنولوژی و علی الخصوص اخبار اپل می باشد. در این سایت می توانید تغییر قیمت گوشی های آیفون و سامسونگ را به صورت روزانه مشاهده کنید و حتی به وسیله نموداری که طراحی گشته به راحت قیمت ها را نسبت به روزهای قبل مقایسه نمایید. می توان گفت معتبرترین مرجع فروش اپل ایدی در ایران، همین سایت می باشد، چراکه روزانه تعداد بسیار زیادی از کاربران و فروشگاه ها اقدام به خرید اپل ایدی از این سایت می کنند و آمارها بیانگر رضایت 92 درصدی ِ آن ها می باشد. اگر شما هم قصد خرید اپل ایدی آیدی تاپ را دارید می توانید روی لینک کلیک کنید و با پرداخت تنها 13 هزار تومان، اپل ایدی معتبر و دائمی خریداری کنید.

فایل های دانلود شده در کجا ذخیره میشوند

چگونه محل ذخیره فایل های آیفون را تغییر دهیم؟

شما این امکان را دارید که محل ذخیره فایل های گوشی آیفون را تغییر دهید و همیشه به شکل پیش فرض نباشد. برای مثال اگر می خواهید محل ذخیره را سافاری در نظر بگیرید، کافی است که به بخش تنظیمات گوشی رفته و سپس سافاری را انتخاب کنید. در صفحه مورد نظر گزینه General را انتخاب کرده و سپس Downloads را باید انتخاب نمایید. پس از این که به این قسمت ورود پیدا کردید می‌توانید یکی از موارد On my iPhone و iCloud Drive را انتخاب نمایید؛ اگرچه با انتخاب گزینه Others می‌توانید به صورت دستی آدرس تعریف کنید. در نهایت شما می‌توانید به سادی محل ذخیره گوشی آیفون خود را به دلخواه تغییر دهید.

محل ذخیره آهنگ دانلود شده در آیفون

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (2 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!