تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

بهترین سایت ها برای طراحی سایت

بهترین سایت ها برای طراحی سایت

امروزه با گسترده شدن فضای اینترنت و آسان شدن دسترسی کاربران به اینترنت بسیاری افراد و کسب و کارها در پی طراحی یک وب سایت خوب هستند. روش‌های مختلفی برای طراحی یک وب سایت خوب وجود دارد. تفاوت عمده این روش‌ها هزینه‌ها در طراحی هست. استفاده از سیستم های مختلف و ماژول‌ها بسیار روی این قیمت تاثیر دارد. در این مقاله توضیح میدهیم چطور یک وب سایت خوب و بصرفه طراحی کنید.

بهترین سایت ها برای طراحی سایت

انواع روش‌های طراحی وب سایت:

  • طراحی با قالب آماده در cms های مختلف مانند جوملا و وردپرس
  • طراحی اختصاصی با cmsها
  • طراحی اختصاصی با فروشگاه‌سازهایی که توسط شرکت‌های مختلف ارائه می‌شود
  • طراحی اختصاصی با زبان‌های برنامه نویسی مختلف مانند PHP

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت:

  • آماده یا اختصاصی بودن قالب
  • استفاده از افزونه ها و ماژول های خاص
  • میزان طرح های گرافیکی
  • قدرت هاست و سرور
  • خدمات دیجیتال مارکتینگ
  • خدمات پشتیبانی

بهترین روش طراحی سایت چیست؟

گرچه طراحی سایت به موارد خیلی زیادی بستگی دارد اما طراحی سایت با وردپرس راحت‌ترین و کم هزینه‌ترین روش طراحی سایت است. کافیست بعد از خرید دامنه و هاست یک قالب آماده وردپرس انتخاب و نصب شود. در این روشبا توجه به وجود افزونه‌های بسیار زیاد و رایگان هزینه‌های پیاده سازی امکانات مختلف بر روی سایت مانند چت آنلاین و دیگر امکانات کاهش پیدا می‌کند.

بهترین سایت ها برای خرید قالب وردپرس

اگر قصد خرید قالب و افزونه وردپرس را دارید راستچین اولین انتخاب است. تنوع زیاد قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس راستچین را در اولویت طراحان سایت قرارداده است.

این سایت به عنوان اولین سایت فروش قالب و افزونه وردپرس در ایران شروع به کار کرده است و محصولات متنوعی در حوزه طراحی سایت و وردپرس دارد.

برای راه اندازی سایت با کمک راستچین می‌توانید بعد از انتخاب دامنه و هاست قالب مورد نظر خود را انتخاب و نصب کنید و در عرض 10 دقیقه صاحب سایت شوید.

البته سایت‌های زیادی در حوزه خدمات و فروش قالب فعال هستند که انتخاب سایت را ما به عهده خود کاربران می‌گذاریم.

بهترین سایت برای طراحی سایت

اگر قصد دارد طراحی وب سایت خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید تبریز وب‌گستر بهترین گذینه هست. این شرکت بیش از 200 نمونه‌کار طراحی سایت فعال دارد.

مهمترین خدمات تبریزوب‌گستر طراحی وب سایت در تبریز، طراحی گرافیکی شامل طراحی لوگو در تبریز، طراحی کارت ویزیت و بنر است.

سخن نهایی

سیستم های طراحی سایت روز بروز در حال بروزرسانی هستند، اگر قصد طراحی وب سایت دارید حتما قبل از طراحی با یک تیم حرفه‌ای و دارای نمونه کار مشورت کنید.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
Rate this post
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!