سئو سایت
امنیت وردپرس

چک لیست امنیت وردپرس
امتیاز 4.6 از 9 رای

چک لیست امنیت وردپرس

wordpress security checklist

چک لیست امنیت وردپرس چیست؟

چک لیست امنیت وردپرس، مجموعه نکاتی است که هر شخصی که سایت وردپرسی دارد، باید رعایت کند تا سایت او هک نشود و مشکل امنیتی برای سایت پیش نیاید تا سایتش نابود نشود! چرا که اگر مشکل امنیتی در سایت ایجاد شود، علاوه بر اعتبار سایت پیش کاربران، اعتبار سایت پیش گوگل و سایر موتور های جستجو نیز از بین می رود.

ما در این چک لیست امنیت سئو، تمام نکاتی که باید در وردپرس برای امنیت سایت انجام دهید را لیست کرده ایم تا در سریع ترین زمان ممکن، امنیت سایت وردپرسی خود را بهبود دهید.

نکات چک لیست امنیتی، شامل موارد مربوط به امنیت به طور کلی، امنیت در هاست و امنیت در اسکریپت سایت که در اینجا وردپرس است، می باشد.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

security checklist

چرا سایت باید امن باشد؟

سایت چه کوچک باشد و چه بزرگ، باید ایمن باشد. هکر ها به دنبال هک سایت های بیشتری هستند تا بتوانند سابقه خود را در سایت zone-h.org پربار تر کنند. این باعث می شود رزومه بهتری داشته باشند. به همین دلیل اگر سایت موارد امنیتی را رعایت نکرده باشد، هک کردن سایت برای هکر بسیار ساده تر خواهد بود و قطعا به سمت آن سایت خواهد رفت. اما اگر راه های هک را ببندیم و امنیت را قوی کنیم، در اصل دیوار هایی را جلوی هکر قرار می دهیم تا کار او را سخت تر کنیم که در نهایت سایت ما را رها کند و به سراغ سایت های دارای ضعف امنیتی برود. البته این نکته را هم بدانید که امنیت نسبی است و هیچوقت امنیت به طور کامل برای هیچ سایتی تضمینی نخواهد بود. حتی سایت های بزرگی مانند گوگل و … .

این مطلب را بخوانید  چگونه Directory Browsing را در وردپرس غیر فعال کنیم

برای ایمن کردن سایت وردپرسی، به چه چیز هایی نیاز داریم؟

علاوه بر رعایت یک سری نکات تئوری، به افزونه ها و کد هایی برای افزودن به سایت نیاز دارید که در این چک لیست آن ها را به شما معرفی کرده ایم. آموزش عملی این ابزار ها و افزونه ها نیز در دوره آموزش افزایش امنیت وردپرس قرار دارد که برای درک بهتر و یادگیری کامل ابزار ها، پیشنهاد می کنیم که در این دوره شرکت کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

 

مقالاتی که در حوزه امنیت وردپرس پیشنهاد می کنیم که بخوانید:

خداحافظی با اسپم در وردپرس (رایگان)

در این دوره تمام روش هایی که برای جلوگیری از اسپم در وردپرس لازم است یاد بگیرید را، چه در قسمت دیدگاه ها و چه در فرم ها در سایتتان، آموزش داده ام تا برای همیشه از شر اسپم خلاص شوید!

دانلود دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید